Opis firmy

Firma Wolfos powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku usług IT w dziedzinie budowy zintegrowanych systemów IT, integracji ich z automatyką przemysłową i budynkową oraz odnawialnymi źródłami energii OZE.
Główną ideą przyświecającą nam w pracy jest zrozumienie potrzeb naszych partnerów i klientów, oraz przełożenie ich na konkretne optymalne rozwiązania. W procesie projektowania naszych rozwiązań szczególny nacisk kładziemy na aspekt ekologiczny, technologie przyjazne naturze, a co za tym idzie również dla pracowników i mieszkańców. W naszym przekonaniu takie podejście buduje najlepszą symbiozę między rozwojem biznesu, a bezpieczeństwem i komfortem życia.
Chcemy być postrzegani jako firma otwarta, chętnie dzieląca się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nie boimy się podjąć nietypowych wyzwań, czy wdrażać nowatorskich rozwiązań. Chętnie podejmiemy współpracę w opracowywaniu nowych metod i procedur.
W IT działamy w zgodzie z najlepszymi praktykami ITIL (Information Technology Infrastructure Library). Nasze usługi oferujemy w zakresie pełnego lub częściowego outsourcingu systemów informatycznych. Pomagamy tworzyć, utrzymywać i modernizować infrastrukturę teleinformatyczną. Prowadzimy projekty wdrożeniowe i tworzymy oprogramowanie dopasowane do potrzeb naszego klienta. Złożone projekty realizujemy według zwinnych metod Agile (Scrum), nie zapominając o uznanych metodach Prince2/PMBook. Prowadzimy projekty krótko i długo terminowe. Organizujemy zespoły wdrożeniowe i szukamy wykwalifikowanych osób do konkretnych zadań.
Rozwiązania z zakresu automatyki opieramy na komponentach renomowanych firm w tej dziedzinie: Wago, Beckhoff, ABB, Hager i Eaton. Rozwiązania tych firm pozwalają budować systemy automatyki różnych wielkości, od bardzo małych po złożone z wykorzystaniem wielu standardów i protokołów.
W zakresie automatyki budynkowej współpracujemy z wieloma firmami zrzeszonymi w KNX: Wago, Abb, Gira, Jung, Hager, Theben, Ekinex, Basalte, Somfy i innymi, co właśnie stanowi największą siłę standardu KNX. Nasze rozwiązania integrują takie standardy jak: KNX, BACnet, DALI, MODBUS RS/IP, MP-Bus, 1-Wire, IO-Link, SmartWire-DT i inne, pozwalając nam tworzyć w pełni jednolite rozwiązania.

 

    Jeżeli macie Państwo jakiś problem z zakresu naszej działalności, to opowiedzcie nam o nim. Z przyjemnością i bez zobowiązań porozmawiamy o możliwych rozwiązaniach.